Jiří Diviš, Na Holbě 490, 788 33 Hanušovice | divis.audio@seznam.cz | +420 774 104 580

Historie

Trochu historie z mé zvukařské dráhy. Elektrotechnika mě bavila už od malička. Během studií na elektrotechnické průmyslovce jsem začal dělat na intru diskotéky a zvučit místní kapelu. V té době se začala formovat v Hanušovicích skupina Omicron a s ní jsem poprvé vystupoval v roce 1978 na veřejnosti jako zvukař. Po vojně jsem nastoupil jako dvorní zvukař skupiny Discant. Potom následovaly různé kapely, např. zmiňovaný Omicron, Candela, Ata ava, Drift. Po rozpadu Driftu jsem se osamostatnil a zvučím, co je potřeba (od folku a dechovky až po punkové koncerty).

V průběhu let jsem se také zabýval stavbou a servisem hudebních aparatur, takže část aparatury, kterou používám, jsem si postavil. Také už nejsem na vše sám.

Můj tým tvoří tito lidé:

  • Diviš Jiří- šéf, zvukař, řidič
  • Dohnálek Radek- technik,zvukař, osvětlovač, řidič
  • Krátký Petr- DJ,technik,osvětlovač
  • Diviš Jiří jr.- technik, osvětlovač


Pár kapel a akcí které jsme zvučili:

Úplně normálně, Shockwave, Matthews workshop,Pizza-lomot -PL,Uširváč,Naarden, Iscariota-PL, Greenpeace, Re-volt, Anahata- PL,Vypsaná fixa, Stará dobrá ruční práce, Oldrock,Off road,Over drive,Regres,Wolfcreek,Brouci-Beatles revival,Ramstein revival, Karát, Kabát revival,ABBA revival,Robbie Williams revival ,Olympic revival,Poutníci, Legendy se vracejí , Kabinet, Řebřiňák,Al band-Kern,Yesblues, Dukla vozovna,-123 minut, Palo Chodelka-SK, Panta rei, No2, Jupiter, Omicron, Holátka, Celtic cros, UDG,High time, Noa, Ampér,F 16, Petr Kotvald,Petr Martiňák, Železný Zekon, Pangea, Bludověnka, Horalka, Veselá kapela a spousta dalších.


Webdesign © Z0r0 2008, Redakční systém © Antonín Klein